+90 312 394 40 80 +90 554 184 40 80
İvedik OSB 1512. Cd No: 14 / 16 Ostim

Hakkımızda

Şirketimiz yılların getirdiği tecrübelerimizi birleştirerek kurumsal bir çizgide, iş ortağımız olarak gördüğümüz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için kurulmuştur.

Bu bağlamda her işimize ve makinanınıza sizin gözünüzle bakmak, kaliteli ,hızlı, uygun maliyetli orijinal ve muadil yedek parçaları tedarik etmek, uzman hidrolik, elektrik/elektronik, mekanik teknisyen kadromuzla sizlere en doğru hizmeti vermek, önerilerde bulunmak, sizlere değer katan bir şirket olmak amacı ile yola çıktık. Dürüstlük ve güven en büyük erdemlerimizdir.

Şirketimizin adını Odak koyduk. Mottomuzu “Siz işinize, biz makinalarınıza Odaklanalım“ olarak düşündük. Çünkü yaptığınız işlerden daha çok kazanç sağlamanızın, daha verimli sonuçlar elde etmenizin, iş güvenliği konularında daha az risk almanızın, iş ve projelerinize odaklanmanızdan ve asli işlerinize daha fazla zaman ayırmanızdan geçtiğini düşünüyoruz. Bu yaklaşımın başarınıza ve yaptığınız işlerde elde edeceğiniz sonuçlara olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Biz ise makinalarınıza Odaklanacağız. Bakım saatlerinin takibi, bakımların düzenli yapılması, arızalarınıza hızla müdahale edilmesi, makinalarınızın yatma sürelerinin düşürülerek üretim ve verimlerinin artırılması,her türlü elektrik arızasından ihtiyaç halinde yapılacak her komponentinizin revizyonlarına kadar biz makinalarınızın takibini yapıyor olacağız. Sizleri verdiğimiz hizmet sonrasında memnun ve mutlu görmek en büyük gurur kaynağımız olacaktır.

ODAK İŞ MAKİNALARI ÖZEL SERVİSİ