Hakkımızda

        Bir kurumun sahip olabileceği en önemli sermaye, çalışanlarının sahip olduğu iş ahlakı, bilgisi, becerisi ve tecrübesidir. Bizlerde bu vasıflara sahip olduğumuza inanan enerji dolu bir ekip olarak başarıya ODAK’ landık. Bu bağlamda en büyük yatırımımızı ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çalışma arkadaşlarımıza yapıyoruz. Tüm çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı, kendini geliştirme imkanı, bizimle birlikte kazanacakları bir iş vaad ediyoruz.

            Kuruluş amacımız; müşterilerimizin koşulsuz güvenebileceğini, tecrübeli ve konusunda uzman ekip çalışanlarına sahip, ihtiyaç duyacakları her türlü yedek parça ve servis ihtiyacınızda çok hızlı ve uygun fiyatlı çözümler üretebilecek, aktif, dinamik bir şirket olmaktı. Ne mutlu ki müşterilerimizin kısa süre içinde takdirini kazanmış olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

         Tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte, hedeflerimize olan inancımız tamdır. Bu kararlılık ve inanç ile müşterilerimizin Volvo İş Makinalarında toplam çözüm ortağı olmak, makinalarına onların gözüyle bakmak, arıza durumlarında streslerini paylaşmak, makinalarının yatma sürelerini düşürerek yapacakları işlerde verim ve karlılıklarını artırmak, iş makinalarını problem olmaktan çıkarmak ekibimizin en önemli hedefimi olacaktır. Sizleri de bu enerji dolu ekibin bir parçası olmaya bekliyoruz.